Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sürdürülebilir Enerji

Sürdürülebilirliğin yolunun yenilikten geçtiğine inanan KM Enerji , tüm süreçlerde ve bölümlerde yenilikçi yaklaşımları benimseyip uygulamaya koymaktadır. 2016 yılında kurulmuş olan KM SOLAR AŞ. , Eskişehir Seyitgazi İlçesinde yenilenebilir enerji alanlarında tanınmış bir firmadır. Bireysel, kurumsal ve endüstriyel sektöre yönelik ürün ve hizmetleri ulusal ve uluslararası alanda hatırı sayılır değerlere ulaşmıştır.
 • ISO 9001:2008
  KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
 • OHSAS 18001:2007
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
 • ISO 14001:2004
  ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

Güvenilirlik

KM Solar Enerji Türkiye’de kendi alanında liderlik stratejisindedir. Donanımlı ekibi ile sunduğu mühendislik çözümlerinin yanı sıra satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.KM Enerji, sektördeki tecrübesi ile güvenilir bir kuruluştur..

Uzmanlık

Güneş Enerjisi; uzmanlık, bilgi birikimi ve deneyim gerektiren ciddi bir konudur. Biz KM Solar olarak, enerji için yapılan ilk analizden, uygulanmasına, devreye alınmasına, tamirine ve uzaktan kontrol edilmesine kadar her alanda en iyi çözümü sağlayacak yüzlerce kW’lık tecrübeye sahibiz.

Emniyet ve Çevre

Çevremizi ve kendi çalışanlarımızı korumak için tesislerin kurulumu ve işletilmesi sırasında (özellikle iş yeri güvenliği konusunda) yasal prosedürleri uygulamaktayız.

 • Deneyim
 • Garantiler
 • Enstitü yetkileri ile Güçlü Endüstriyel İlişkiler

KM Enerji A.Ş. ; “Elektrik Üretimi”, “Elektrik Dağıtımı”,  “Elektrik Satışı ve Ticareti” alanlarında faaliyet göstermektedir.

KM Enerji ; mühendislik, tedarik, inşaat hizmetlerini, bakım, onarım ve işletme hizmetleriyle tamamlayan entegre yapısıyla rakipleri ile arasında fark yaratmaktadır.

Özelleştirme ihalesi ile devralınan santraller ve yeni yatırımlarla toplam kurulu güç içinde yükselen yerli ve yenilenebilir kaynak oranı.

Elektrik enerjisinin yurt içinden ve serbest bölgelerden alınarak, yurt içinde toptan ve doğrudan satışı ya da yurt dışı ülkelere ihraç edilmesi amacıyla 2013 yılında kurulmuş bir enerji şirketidir. Şirket, Enerji Piyasası Kurumu (EPDK) tarafından verilen “Tedarik Lisansı” ile enerji sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir.